Zadzwoń 508-294-394

FILTROWANIE (ZWIŃ/ROZWIŃ )

Filtrowanie produktów

O Firmie Cat Pumps

W ofercie najwyższej jakości oryginalny olej do pomp Cat Pumps

Dotychczas firma Cat Pumps akceptowała aby klienci używali w pompach wysokociśnieniowych Cat Pumps oleje mineralne, alternatywne ISO68, 15W40. W międzyczasie okazało się, że niektórzy producenci olejów w pogoni za maksymalizacją zysków negatywnie zmodyfikowali skład takich olejów, co doprowadziło do coraz częściej spotykanych problemów m.in. przedwczesnego zużywania się głowic pomp, pomp, przecieków pomp. Z tego powodu obecnie Cat Pumps ostrzega i nie zaleca stosowania do pomp Cat Pump żadnych alternatywnych olejów. Olej Cat Pumps o najwłaściwszych dla tych pomp parametrach jest w stałej ofercie Cat Pumps w Polsce m.in. w firmie www.AICS.pl

Firma Cat Pumps w pompach i w agregatach Cat Pumps stosuje wyłącznie specjalnie opracowany olej hydrauliczny. Olej do skrzyni korbowej firmy Cat Pumps został zaprojektowany, przetestowany i sprawdzony pod kątem maksymalnego wydłużenia żywotności produktów Cat Pumps. Ten specjalnie opracowany najwyższej jakości olej hydrauliczny Cat Pumps ISO-68 na bazie ropy naftowej zawiera zaawansowany pakiet dodatków chroniących pompę przed zużyciem, utlenianiem, przegrzaniem, rdzą i korozją.

Dodatki przeciw-zużyciowe chronią współpracujące metalowe elementy powierzchni napędowych, w niektórych modelach elementy powierzchni tłocznych wydłużając żywotność napędu i głowic. Wysoka stabilność oksydacyjna i chemiczna zapobiega tworzeniu się osadów i zapewnia stałą wydajność oleju. Najwyższej jakości dodatki antykorozyjne zapewniają ochronę w najbardziej wymagających środowiskach operacyjnych pomp Cat Pumps. 

Numery katalogowe i ceny netto oryginalnego oleju do skrzyni korbowej pomp Cat Pumps są następujące:

Pojiższe ceny katalogowe podlegają przyjętej polityce upustów cenowych dla stałych klientów.

6132 butelka 1 litr - katalog 19,50 eur
6133 pojemnik 4 litry - katalog 71,92 eur (17,98 eur/litr)
6107 pojemnik 25 litrów - 314,85 eur (12,59 eur/litr)
6109 beczka 200 litrów - 1993,00 eur (9,97 eur/litr)
+ koszt dostawy DPD

Przyjmuje się, że trwałość / przydatność do użycia oleju otwartego wynosi 1 rok a trwałość oleju w pojemniku zamkniętym 4 lata od daty produkcji.

Zapraszamy

Wyników 1 - 4 z 4

Olej do pomp Cat Pumps